Loading...

Cukrové zdobení perličky 4mm stříbrné 100g - Decora

Cukrové dekorace jsou vhodné pro přímé použití.
Není skladem

74 Kč
74 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Cukrové perličky na zdobení cukroví, pohárů, dezertů a na vánoční cukroví. Vyrobeno z přírodních extrakčních barviv. Není potřeba žádná složitá příprava, zdobení je určeno k finálnímu zdobení cukrářských a pekařských výrobků. Průměr perličky 6 mm, v balení 100 g, stříbrná barva.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

Cukr, škrob (pšeničný a kukuřičný), leštící látka: šelak, glukózový sirup, barvivo: E173, E171, kokosový a řepkový olej.

Alergeny vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1688 kJ
Energetická hodnota kcal 403,3 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 99 g
    - z toho cukry 97 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva stříbrná
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Produkty
Perly, perličky, šupiny a kamínky
Výrobce Decora
EAN 8024622047665
Kód produktu 2081107

Recenze

Spokojenost
Krásné.
100 %
Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks